Haber

Aşure Programı Güzelbahçe Konteyner Kent’te Gerçekleştirildi

Güzelbahçe Konteyner Kent’te düzenlenen aşure programına depremzede vatandaşları yoğun ilgi gösterdi. CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbabakonteyner kent alanını dolduran çok sayıda depremzedeye aşure dağıttı.

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba Güzelbahçe Konteyner Kent’te düzenlenen aşure programına İl Başkanı Barış Yıldız ve partililer katıldı. CHP Kadınlar Kolları ve Güzelbahçe Konteyner Kent yönetiminin düzenlediği programa çevredekilerin yanı sıra konteynerde kalan depremzedeler de büyük ilgi gösterdi. Aşure dağıtımında kısa bir konuşma yapan CHP Malatya İl Başkanı Barış Yıldız, “Aşure birlik ve beraberlik demektir. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Kahramanmaraş depreminin etkilerinin halen devam ettiğini belirten CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, “Deprem felaketini yaşadık. Dayanışma ile atlatacağız inşallah. Yezide’ye diz çökmeyen, taraf değiştirmeyen Hz. . O günkü direnişi ve isyanı bugün tüm mazlumlara ilham veriyor. Muharrem ayında hepinizi bir kez daha anıyor, Allah lokmalarınızı kabul etsin diyorum.”

Kaynak: ANKA / Yeni

pertekajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu