Haber

Dünyaca ünlü yıldız Taylor Swift, 6 yıllık ilişkisini bitirdi! Joe Alywyn ile yollar ayrıldı

Yıllar süren müzik kariyeri boyunca birçok rekora imza atan ve dünya çapında pek çok hayran kitlesine sahip olan Taylor Swift, aldığı ödüller ve Grammy ile tarihe geçti. ABD’li ünlü şarkıcı Taylor Swift, geçtiğimiz günlerde dünya turnesi ile konuşulmuştu. Bu sefer Swift’in özel hayatıyla ilgili üzücü bir haber gündeme geldi.

Taylor Swift ve 6 yıllık erkek arkadaşı Joe Alwyn’in yolları ayrıldı!

Basında yer alan iddialara göre İngiliz aktör Joe Alwyn ve yaklaşık 6 yıldır birlikte olduğu müzisyen ayrılma kararı aldı. Konuyla ilgili olarak her iki taraftan da herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak birçok kaynak çiftin ilişkilerini bitirdiğini belirtti.

Grammy ödüllü müzisyenle bağ kuran İngiliz aktör Joseph Matthew Alwyn, Billy Lynn’in Long Halftime Walk ve The Favourite filmleriyle adını geniş kitlelere duyurdu.

“Farklı karakterleri vardı”

Başarılı oyuncu, 2017 yılında Swift ile aşk yaşamaya başladı. 6 yıldır birlikte olan ve tenha bir bağ sürdüren çiftin evlilik yolunda olduğu biliniyordu. Basında yer alan haberlerde çiftin karakterlerinin farklı olması nedeniyle ayrıldığı bilgisi yer aldı.

damalhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu